Series
Ratings
456
Europe Outside Your Tent: SpainRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 5.0
The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 4.0
The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.0
The IrregularsRated ★ 3.0
KairosRated ★ 4.0
The Lost RoomRated ★ 5.0
Lupin Season 1Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.5
NarcosRated ★ 5.0
The House of FlowersRated ★ 3.5