Series
Ratings
14
Padam PadamRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5

Men on a MissionRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0

Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5