Titles you rated
Last MileRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0
The ElixirRated ★ 0.5
A House of DynamiteRated ★ 2.5
1st KissRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0

Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
ZombielandRated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
Blue Gate CrossingRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The SeatRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
To Each His OwnRated ★ 3.5