Series
Ratings
239

SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.0

Chainsaw ManRated ★ 2.0

Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5

Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.0
Run OnRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Nevertheless,Rated ★ 1.0

Natsume Yujin-choRated ★ 2.5

Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 2.5

Natsume Yujin-cho SanRated ★ 2.5

Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 2.5

Natsume Yujin-cho GoRated ★ 2.5

Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 2.5
POSERated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5