Series
Ratings
58

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Korean Pork Belly RhapsodyRated ★ 3.0

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0

Three KingdomsRated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5

Reborn RichRated ★ 4.0