Series
Ratings
183
Too Bright For RomanceRated ★ 4.0
Forgotten SeasonRated ★ 5.0
Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 5.0
Disqualify LaughterRated ★ 3.0
Noodle House GirlRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 3.0
VirtueRated ★ 1.0
LA ArirangRated ★ 4.0
Queen of the GameRated ★ 3.0
Becoming a BillionaireRated ★ 4.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 4.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 4.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0
RomanceRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0

Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
The X-FilesRated ★ 4.5