Movies
Ratings
158

Castaway on the MoonRated ★ 3.5

No Other ChoiceRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
The RIPRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.0
Omniscient ReaderRated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0

AkiraRated ★ 4.5

OldboyRated ★ 4.5

Memories of MatsukoRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 2.5
BuriedRated ★ 3.5

NightcrawlerRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.0