Titles you rated

OppenheimerRated ★ 5.0

Howl's Moving CastleRated ★ 5.0

Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0

The Front LineRated ★ 4.5
HugoRated ★ 3.0

Knives OutRated ★ 5.0
The King's LettersRated ★ 2.0
PeninsulaRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.5
ColombianaRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 2.0
LionRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 3.5
The Eichmann ShowRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 2.5

The Divine FuryRated ★ 0.5
The Tooth and the NailRated ★ 4.5

ExitRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.5