Movies
Ratings
412
Project Hail MaryRated ★ 4.5
HoppersRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
A Nonsense Christmas with Sabrina CarpenterRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Anyone But YouRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.0

No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The UglyRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 3.5

MaterialistsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
QueerRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
AftershockRated ★ 3.5