Titles you rated

To My Beloved ThiefRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
TempestRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
My DearestRated ★ 4.5
Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0

Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 5.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
My Rosy LifeRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5