Movies
Ratings
740
Free GuyRated ★ 5.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 5.0
Mother/AndroidRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.0

The Invisible GuestRated ★ 2.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
Asako I & IIRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 4.0
Army of the DeadRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5

Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
AsuraRated ★ 4.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 5.0
Beauty WaterRated ★ 2.5
Voices of a Distant StarRated ★ 3.0
Marvel One-Shot: All Hail the KingRated ★ 5.0