Movies
Ratings
544
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Man on EarthRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0

The FabelmansRated ★ 2.0

Decision to LeaveRated ★ 4.0

Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Hot FuzzRated ★ 4.5
The Quiet GirlRated ★ 4.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5

The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
The ArtistRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 2.0
Drive My CarRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 4.0