Series
Ratings
51
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5

Attack on TitanRated ★ 3.5

Attack on TitanRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5

Jujutsu KaisenRated ★ 2.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 2.5
Twin PeaksRated ★ 3.5