Series
Ratings
180

Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.5

Chainsaw ManRated ★ 3.0

Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5

Light of My LionRated ★ 3.0

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.0

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 3Rated ★ 4.5
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0

Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0

Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5