Titles you rated
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
The Great Escape 4Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 4.0
The Great Escape 2Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 5.0
The Great Escape Season 5Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5

Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0

The Promised NeverlandRated ★ 4.0