Titles you rated
Late Night RestaurantRated ★ 5.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
Marvel's Luke CageRated ★ 5.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0

JinRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0

Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0
1리터의 눈물Rated ★ 5.0

Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0

Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0

Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0

Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0

Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0