Movies
Ratings
105
The In-LawsRated ★ 4.0
Dude, Where's My Car?Rated ★ 4.0

Jail BreakersRated ★ 3.0

Guns & TalksRated ★ 3.0

Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0

Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0

A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0

Kick the MoonRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Goal II: Living the DreamRated ★ 3.0

Open CityRated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0

Red CliffRated ★ 3.0