Movies
Ratings
66

Whisper of the HeartRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0

King and the ClownRated ★ 4.0

Cold EyesRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0

Spirited AwayRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 2.0

Howl's Moving CastleRated ★ 5.0

My Neighbor TotoroRated ★ 4.0

My PaparottiRated ★ 5.0

Castle in the SkyRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 1.0

The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0

The Cat ReturnsRated ★ 3.0

QuickRated ★ 5.0

Runway CopRated ★ 3.0

AlwaysRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0