Movies
Ratings
511
The Current WarRated ★ 4.0

Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0

Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0

Extreme JobRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0

Inside meRated ★ 4.0
GlassRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Space Between UsRated ★ 3.0
First ManRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 4.0

VenomRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.5
The HuntRated ★ 5.0