Titles you rated

About TimeRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0

A Werewolf BoyRated ★ 4.0

Architecture 101Rated ★ 3.0

Shrek 2Rated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0

The HimalayasRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.5

King and the ClownRated ★ 5.0

Tazza: The High RollersRated ★ 5.0

My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5

The ThroneRated ★ 4.5

Spirited AwayRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5