Series
Ratings
33
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0