Titles you rated
Phantom SingerRated ★ 2.5
Phantom Singer SpecialRated ★ 4.0
Phantom Singer 2Rated ★ 4.5
Phantom SingerRated ★ 4.5

The Light in Your EyesRated ★ 4.5

Be MelodramaticRated ★ 4.0
LIFERated ★ 2.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0

Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Camping ClubRated ★ 3.5
JTBC LectureRated ★ 3.5

SKY CastleRated ★ 4.0
Still 17Rated ★ 3.0
Life on MarsRated ★ 5.0

Love NaggersRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.5