Series
Ratings
15
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 1.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0

You Are All SurroundedRated ★ 1.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0