Series
Ratings
12
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Planet EarthRated ★ 5.0
Cosmos: A Spacetime Odyssey Season 1Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 1.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0