Titles you rated

The Hunger GamesRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5

VeteranRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0

MementoRated ★ 5.0

TunnelRated ★ 4.0

Will You Be ThereRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
A DayRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0

Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5

Spirited AwayRated ★ 4.0