Movies
Ratings
488

The LoverRated ★ 4.5
Don JonRated ★ 0.5

FarinelliRated ★ 3.0
MomentumRated ★ 2.0
SpotlightRated ★ 5.0

By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 1.5

The TreacherousRated ★ 2.5

MasterRated ★ 3.5
The KingRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Riot ClubRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0

A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 5.0

Blood RainRated ★ 4.0

Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0