Movies
Ratings
768
The King's ManRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0

Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 3.0
FatherhoodRated ★ 4.5

Next Door NeighborRated ★ 4.0
Instant FamilyRated ★ 4.0
Yes DayRated ★ 3.0

Oh! My GranRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 4.0
Big BrotherRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 3.0
Date NightRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 4.0

1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Game Over, Man!Rated ★ 2.0
The Darkest MindsRated ★ 4.0

ExitRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 4.0