Series
Ratings
335
Andor Season 1Rated ★ 3.5
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.0
PluribusRated ★ 4.0
WaywardRated ★ 3.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
Jerry Springer: Fights, Camera, ActionRated ★ 4.0
American Murder: Gabby PetitoRated ★ 3.0
Bad Influence: The Dark Side of KidfluencingRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Boiling PointRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 5.0
Silo Season 2Rated ★ 3.0
The Day of the JackalRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
PlutoRated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 2.5
Happy ValleyRated ★ 4.0
The Boys Season 4Rated ★ 3.0
Dancing for the Devil: The 7M TikTok CultRated ★ 3.0