Movies
Ratings
325

LUCK KEYRated ★ 4.5
Snake Eyes: G.I. Joe OriginsRated ★ 5.0
The Protector 2Rated ★ 3.5
Ip Man 3Rated ★ 3.5
Sword Art Online: The Movie - Ordinal ScaleRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 2.5

Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
BladeRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
ThorRated ★ 2.5

SilmidoRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0

PunchRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5

1987: When the Day ComesRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5

We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
The Eighth DayRated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 4.0