Series
Ratings
90
Emperor of the SeaRated ★ 2.5
Precious FamilyRated ★ 4.0
Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
GourmetRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Invisible ManRated ★ 3.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0

Rustic PeriodRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 1.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.5
SupernaturalRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 1.5
The Great King, SejongRated ★ 2.0

Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5