Titles you rated
The StudioRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0

Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
The Bear Season 4Rated ★ 3.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.0
Vice PrincipalsRated ★ 3.0
Vice PrincipalsRated ★ 3.5
The Righteous Gemstones Season 4Rated ★ 4.0