Series
Ratings
26
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Save MeRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 3.0

Personal TasteRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
HeartstringsRated ★ 2.5
Painter of the WindRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.5