Titles you rated
DetachmentRated ★ 4.5
Still AliceRated ★ 4.5
DeliciousRated ★ 3.5

WonderRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
100 MetersRated ★ 5.0
NyadRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
October SkyRated ★ 4.5
Anchorman: The Legend of Ron BurgundyRated ★ 3.0
DownfallRated ★ 4.0
Good Morning, VietnamRated ★ 3.0
IdiocracyRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.0

ExhumaRated ★ 4.0

FarinelliRated ★ 4.0
AirRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
BlackRated ★ 3.5