Series
Ratings
16
Cathedral of the SeaRated ★ 4.0
Saving My Stupid YouthRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
24Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0

Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0
Generation WarRated ★ 4.0
BirdsongRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5