Movies
Ratings
535
Barefoot GibongRated ★ 3.0

Voice of a MurdererRated ★ 2.5
Hello GhostRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 1.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0

The TowerRated ★ 1.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0

Ode to My FatherRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5

Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 4.5

MinionsRated ★ 4.0

AssassinationRated ★ 4.0

The ThroneRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.5

Jurassic WorldRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 1.5
La La LandRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.5