Movies
Ratings
340
Ant-ManRated ★ 3.5

R-PointRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0

Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0

VenomRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5