Series
Ratings
662
LazarusRated ★ 3.5
Sentenced to Be a Hero: The Prison Records of Penal Hero Unit 9004Rated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure Steel Ball RunRated ★ 5.0

Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
Hell's Paradise Season 2Rated ★ 3.5
Fate/strange FakeRated ★ 4.0

Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.5
The DinosaursRated ★ 4.0
Mushi-ShiRated ★ 4.5
BerserkRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 5.0
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 4.5
나루토 2기Rated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0
The Sandman Season 2Rated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
The Sandman Season 1Rated ★ 4.5