Titles you rated
Lost in TranslationRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.0

SicarioRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 1.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
AnnetteRated ★ 3.0
I Am Heath LedgerRated ★ 3.5
Night of the Living DeadRated ★ 3.5
SonatineRated ★ 3.5
A Short Film About KillingRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5

E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5

Kamikaze GirlsRated ★ 3.5

The World of UsRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
RomaRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0