Series
Ratings
70
Poker Face Season 2Rated ★ 5.0
The PaperRated ★ 5.0
PlutoRated ★ 5.0

Diary of a ProsecutorRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
All the Light We Cannot SeeRated ★ 4.0
Poker FaceRated ★ 5.0
Do Not Say Mystery SpecialRated ★ 4.0
The LetdownRated ★ 5.0
The LetdownRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0
Do Not Say MysteryRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
And Then There Were NoneRated ★ 4.5
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 2.0
No, Thank You Season 2Rated ★ 4.0

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5

Demon SlayerRated ★ 4.0
The Night OfRated ★ 3.5
No, Thank YouRated ★ 4.0