Series
Ratings
188
ShamelessRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 4.0
The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
From Season 1Rated ★ 3.5
The SocietyRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.0
Good American FamilyRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5
The Good Lord BirdRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5

If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 4.0
The SympathizerRated ★ 3.5
UnorthodoxRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0