Movies
Ratings
31
Black Hawk DownRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 1.0

SunflowerRated ★ 1.0
Fight ClubRated ★ 2.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Stranger Than FictionRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0