Series
Ratings
383

Chainsaw ManRated ★ 3.5
DoubtRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.5

Reborn RichRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Political FeverRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 1.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Racket BoysRated ★ 4.0

Demon SlayerRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5