Titles you rated

NosferatuRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 1.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0

ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0

RansomedRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0
Insidious: The Red DoorRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Fast XRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0

The Invisible GuestRated ★ 5.0
Notre Dame de ParisRated ★ 5.0
Black AdamRated ★ 3.0
IncantationRated ★ 2.0