Series
Ratings
76

Chainsaw ManRated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 2.0

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.5
Severance Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
3 Body ProblemRated ★ 2.5
Station ElevenRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 1.0
Loki Season 1Rated ★ 2.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.0