Series
Ratings
82
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 4.0
The Silent Service: The Battle of Tokyo BayRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
Dead Dead Demon's DededededestructionRated ★ 5.0
Inventing AnnaRated ★ 4.0
The Confidence Man JPRated ★ 3.5
The Diamond Sleeping in the SeaRated ★ 4.5
Revolutionary Girl UtenaRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Queen of VillainsRated ★ 4.5
The Elusive SamuraiRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0

UnnaturalRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Bee and Puppycat: Lazy in SpaceRated ★ 4.5
Hazbin Hotel Season 1Rated ★ 5.0
Kamen Rider BuildRated ★ 5.0