Series
Ratings
197
21st Century Grand Prince's WifeRated ★ 0.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Bloody FlowerRated ★ 2.0
Phantom LawyerRated ★ 2.0
The Judge ReturnsRated ★ 3.0
Cheo YongRated ★ 2.0
VillainsRated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Parole Officer, Lee Han ShinRated ★ 2.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
The WatcherRated ★ 3.5
HonourRated ★ 3.0
Bulgasal: Immortal SoulsRated ★ 2.5
Queen MantisRated ★ 2.0
The Beast in MeRated ★ 3.5
BarryRated ★ 4.5
To My Beloved ThiefRated ★ 0.5
Ms. Undercover BossRated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
The WhirlwindRated ★ 3.0