Movies
Ratings
767

Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
MantisRated ★ 1.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0

The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.0

The Man Standing NextRated ★ 4.0

Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0

The Spy Gone NorthRated ★ 3.5

Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
The Ugly DucklingRated ★ 3.0

Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5

Decision to LeaveRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0

Park Hwa-youngRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5

Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0