Movies
Ratings
638

Speak No EvilRated ★ 3.0

Mona Lisa SmileRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
FracturedRated ★ 4.0

The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.0

HopeRated ★ 4.0
Don't MoveRated ★ 3.0

Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
SeaspiracyRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5

I, The ExecutionerRated ★ 3.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 3.5

OldboyRated ★ 4.5

PilotRated ★ 3.5
Two MoonsRated ★ 3.5