Movies
Ratings
585
HannaRated ★ 3.5

Fists of LegendRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
Tropic ThunderRated ★ 3.5
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
A Single ManRated ★ 3.5
ConfessionsRated ★ 4.0
Turn Me On, Dammit!Rated ★ 3.0
MelancholiaRated ★ 4.0
AntichristRated ★ 4.0
The Tree of LifeRated ★ 3.5
Wake WoodRated ★ 2.5
BlitzRated ★ 3.0
I WishRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.5
The Last StandRated ★ 3.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0