Series
Ratings
298
Immortal SamsaraRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Love You Seven TimesRated ★ 3.5
Go AheadRated ★ 4.5

Love Between Fairy and DevilRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0

Hidden LoveRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 5.0
BargainRated ★ 3.5

Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0